عکس yamin8000
🚕 find Iran's cities taxi fares for android-نرخ کرایه تاکسی های ایران در اندرویدKotlin
موضوع‌ها
۲
فورک‌ها
۲
ستاره‌ها
۵
تاریخ ایجاد
۳۱ تیر ۱۴۰۰
آخرین بروزرسانی
۲ روز قبل
لایسنس
GNU General Public License v3.0

Fare

logo

Quality Gate Status

All Contributors

کرایه تاکسی

با استفاده از برنامه کرایه تاکسی می‌توان، از نرخ کرایه تاکسی خطوط مختلف تاکسی در شهرهای ایران مطلع شد. در بیشتر شهرهای کشور تاکسی‌های خطی فعال هستند و برای هر مسیر قیمت خاص خود را دارند، اطلاع از جدیدترین نرخ خط‌های مختلف در شهرهای مختلف در این برنامه به راحتی امکان‌پذیر است.

نحوه کار با برنامه: کافی است در آغاز شهر مورد نظر را جستجو کنید سپس بعد از انتخاب شهر می‌توانید لیست تمامی خطوط و نرخ‌های آن را مشاهده کنید و در صورت نیاز در بین خطوط بر اساس مبدا و مقصد جستجو کنید. توجه داشته باشید بعضی از شهرهای کشور به جای خط از تاکسی‌متر استفاده می‌کنند که اطلاعات این شهرها ممکن است به طرز متفاوتی مشاهده شود.

امکانات: پشتیبانی از شهرهای؛ تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، کرمان، یزد، قزوین، گرگان، ساری و بیرجند امکان جستجو بر اساس کد خط، مبدا و مقصد مشاهده اطلاعات جانبی نرخ کرایه تاکسی شهر مشاهده منبع اطلاعات استفاده شده برای نرخ کرایه‌ها گزارش نقص اطلاعات استفاده شده برای نرخ کرایه‌ها

توجه: اطلاعات استفاده شده برای نرخ کرایه‌ها در وهله اول از سایت رسمی شهرداری/سازمان حمل و نقل مسافر و بار/تاکسیرانی هر شهر استخراج شده که پیش از این به صورت رایگان و قانونی در اختیار همه شهروندان بوده است. متاسفانه اطلاعات بعضی از شهرها به صورت دقیقی در سایت‌های رسمی مذکور قرار داده نشده و به همین جهت یا از منابع فرعی همچون خبرگزاری‌ها، شبکه‌های اجتماعی استفاده شده در غیر این صورت اطلاعات شهر مورد نظر در برنامه موجود نیست.

اگر اطلاعات شهری از لحاظ شما ناقص/غلط یا هر مشکل دیگری در آن موجود است این موضوع را برای رفع عیب می‌توانید به ایمیل توسعه‌دهنده ارسال کنید یا از طریق نظرات در اینجا مطرح کنید، همچنین امکان ارسال نظر، انتقاد و پیشنهاد از قسمت درباره در خود برنامه نیز امکان‌پذیر است.


- -
📺 Preview
📱 Compatibility
💻 Usage
📩 Download
📋 Features
🧾 Changelog
⚖️ License

Preview

screenshot

more screenshot here

Compatibility

Android Jellybean 4.1+/SDK 16+

Usage

Download

Features

Supported Cities:

 • Tehran

 • Mash'had

 • Esfahan

 • Shiraz

 • Kermanshah

 • Kerman

 • Yazd

 • Ghazvin

 • Gorgan

 • Sari

 • Birjand

Changelog

License

Fare: find Iran's cities taxi fares This file is part of Fare. Copyright (C) 2021 Yamin Siahmargooei

Fare is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.

Fare is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.

You should have received a copy of the GNU General Public License along with Fare. If not, see https://www.gnu.org/licenses/.

Contributors ✨

Thanks goes to these wonderful people (emoji key):


Shahriarmadah

🤔

YaMiN

💻

Yaghoob Siahmargooei

🧑‍🏫

This project follows the all-contributors specification. Contributions of any kind welcome!