عکس ranjbarhadi
کتابخانه پرداخت درون برنامه ای برای مارکت های ایرانیJava
موضوع‌ها
۰
فورک‌ها
۳
ستاره‌ها
۴
تاریخ ایجاد
۱ خرداد ۱۳۹۶
آخرین بروزرسانی
حدود ۵ سال قبل
لایسنس
Apache License 2.0

پیاده سازی کردن پرداخت درون برنامه ای گاهی اوقات می تواند سخت و پیچیده باشد. مخصوصا با اندروید استادیو و گردل. ما سعی کردیم این موضوع را برای شما بسیار ساده کنیم. با استفاده از این کتابخانه می توانید به سادگی پرداخت درون برنامه ای را برای بازار و مایکت راه اندازی کنید. قابل ذکر است که این کتابخانه از کتابخانه ی ارائه شده در هر دو مارکت ایرانی بازار و مایکت کاملتر است و بسیاری از خطا های موجود در این کتابخانه ها بر طرف شده است.

نحوه راه اندازی

Join the chat at https://gitter.im/Ranjbarhadi/in-AppBillingForPersianAppStores برای این کار ابتدا فایل build.gradle در شاخه ی اصلی پروژه ی خود را تغییر داده و ریپاسیتوری jitpack.io را به آن اضافه کنید. در پایان شکل کد شما باید همانند زیر باشد:

allprojects {
  repositories {
    [ریپاسیتوری های قبلی شما]
    maven { url 'https://jitpack.io' }
  }
}

سپس متن زیر را به فایل gradle خود و در بخش dependencies اضافه کنید.

compile 'com.github.ranjbarhadi:inAppBillingForPersianAppStores:1.7'

دانلود اپ نمونه

برای آشنایی با فرآیند پرداخت درون برنامه ای می توانید همین پروژه را دانلود کنید. راه دیگر این است که به برنامه اندروید استادیو بروید. از منوی file گزینه ی close project را بزنید تا از پروژه ای که هم اکنون مشغول آن هستید خارج شوید. سپس در صفحه ی جدید گزینه ی check out project from Version Control را انتخاب و git را کلیک کنید. در پنجره ی جدید در بالا آدرس

git@github.com:ranjbarhadi/inAppBillingForPersianAppStores.git

را وارد کنید. پروژه به صورت خود به خود ساخته و آماده می شود.

با بررسی فایل MainActivity می توانید نحوه ی کارکرد پروژه را دریابید.