عکس persian-calendar
Android Persian Calendar / تقویم فارسی اندروید Kotlin
موضوع‌ها
۹۶
فورک‌ها
۱۶۸
ستاره‌ها
۵۳۳
تاریخ ایجاد
۱۹ اسفند ۱۳۹۰
آخرین بروزرسانی
حدود ۱۸ ساعت قبل
لایسنس
GNU General Public License v3.0

Android Persian Calendar

Android CI Translation status

تقویم فارسی اندروید

تقویم ساده، رایگان و آزاد اندروید برای دریافت و نصب بر برگهٔ releases در بالای صفحه کلیک کنید.

Download

License

Copyright (C) 2012-2022 Android Persian Calendar Developers

This program is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.

This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.

You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program. If not, see https://www.gnu.org/licenses/.

مجوز شرایط استفاده از کد برنامه

در بالا شرایط استفاده از برنامه به شکل رسمی آمده، دلیل استفاده از این مجوز این بوده که برای سورس برنامه از کدهایی که دارای این شرایط بوده‌اند استفاده شده که ما را ملزم به استفاده از این شرایط برای سورس برنامه کرده است پس توقع می‌رود شما هم در استفاده از سورس برنامه چنین کنید، شرایط استفاده از کد به طور ساده شده در اینجا https://tldrlegal.com/license/gnu-general-public-license-v3-(gpl-3) توضیح داده شده است، خلاصه‌اش تقریباً اینگونه است که لازم است به همان شکلی که سورس برنامه را به همراه برنامه دریافت کرده‌اید، سورس برنامهٔ تغییر داده شده خود را حداقل در هر انتشار در جایی عمومی قرار دهید، پیوند آن را هم به صورت عمومی قرار دهید و ارجاع مناسب به سورس اصلی دهید. همانطور که اشاره شد از آنجایی که از سورس دیگرانی با همین مجوز در این برنامه استفاده شده است در اختیار ما نیست که به شکل دیگری استفاده از این سورس را مجاز کنیم. با تشکر

Build

  1. git clone https://github.com/persian-calendar/DroidPersianCalendar
  2. Import the project in Android Studio